Čo je vlastne 
THE HOUSE?


Jedinečnosť  hry THE HOUSE spočíva v tom, že ste naozaj skutočne fyzicky súčasťou deja . Keď človek číta knihy alebo hrá sa nejaké počítačové hry ten dej si môže sotva predstaviť ,síce môže byť nim zaujatý no nebudete fyzicky v príbehu. V THE HOUSE si môžete vychutnať dokonca aj to, že vy reálne súčasťou toho deja ste a dokonca ho môžete aj tvoriť ako bude ďalej pokračovať . 


Vašim najväčším nepriateľom bude práve čas ,pretože na vyslobodenie máte len 60 minút a čas stále beží... Každou uplynutou minútou sa zvyšuje adrenalín a vy až do poslednej chvíle neviete či bude treba ešte nejakú hádanku vyriešiť alebo otvoriť nejaký zámok alebo ste už konečne našli tú správnu cestu ktorá vás dovedie von Pre koho je  THE HOUSE vhodný? 

 1. KAMARÁTI A RODINY 
  Jeden z najlepších spôsobov, ako si rozvíjať kreatívne myslenie bez limitov. Či už hľadáte nové dobrodružstvo, ktoré prežijete so svojou rodinou, alebo ste už unavení z bežne dostupných foriem zábavy so svojimi kamarátmi je THE HOUSE pre Vás to pravé. Hra THE HOUSE je nezabudnuteľným zážitkom, ktorý Vás a Vašu rodinu či kamarátov vtiahne do dobrodružstva, na ktoré nikdy nezabudnete. Otestujte si svoje schopnosti a tímovú spoluprácu a pokúste sa uniknúť za 60 minút. 
 2. TEAMBUILDING
  Tímová spolupráca je to, čo je najdôležitejšie v každom zamestnaní a v každej spoločnosti .Vyriešte spoločne všetky indície a hlavolamy, odhaľte spôsoby komunikácie, o ktorých ste pri práci doteraz ani len netušili. Zahrajte si THE HOUSE a Váš spôsob komunikácie na pracovisku naberie úplne iný nádych. THE HOUSE je ideálny spôsob ako získať práve zo vzťahov na pracovisku maximálny kapitál .
 3. TURISTI A NÁVŠTEVA 
  Či už cestujete sám alebo so skupinou, THE HOUSE je niečo, čo by ste mali definitívne vyskúšať pri návšteve regiónu Orava. THE HOUSE sa nachádza v Dolnom Kubíne, 10 min autom od  Oravského hradu . Ponúkame pre návštevníkov nášho mesta 60 minút jedinečnej, "neokukanej" zábavy a vzrušenia. Ak sa zamýšľate nad spôsobom, akým si spríjemniť svoj pobyt v regióne, práve ste ho našli - THE HOUSE .

 4. HRÁČI A NADŠENCI 
  Ak ste si už otestovali svoje schopnosti a kreatívne myslenie vo virtuálnom svete počítačových hier, THE HOUSE Vám ponúka stať sa súčasťou reálneho príbehu a naviac možnosť tento príbeh sám vytvárať. THE HOUSE ponúka sofistikovanú hru so záhadami na vysokej úrovni, ktoré sú výzvou aj pre tých najlepších hráčov. Rozlúštiš kódy a šifry? Dokážeš využiť všetky indície vo svoj prospech a dostať sa von za menej ako 60 minút? Nestačí ti pocit víťazstva z toho, že si sa dostal von v stanovenom čase? Skús zlomiť rekord THE HOUSE a dostaň sa von v rekordne krátkom čase!